Mersin Klima Servis

Mersin Klima Servisi

merasinklimaklima_markalariMersin Klima Bakım

Dolum Servis Tamir Gaz Montaj

Klima soğutma ısıtma havalandırma sistemleri ve cihazları teknik servisi alanında uzun yıllara dayanan tecrübemiz gelişen teknolojiye ayak uyduran konusunda eğitimli Gezici personelimiz ile 7 gün 24 saat Mersin içi ve çevresinde hizmet veriyoruz.

Mersin klima montajı servisi

Klimanızdan en üstün verimi alabilmek ve sorunsuz çalışmasını sağlamada doğru yere ve doğru montajın rolü çok büyüktür.Klima montajı ihtiyaçlarınızda, profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak en uygun ve ekonomik fiyata klimanızın montajını yapıyoruz.
Mersin klima bakımı hizmetleri

Mersin Merkez ve tüm semtlerinde kullandığınız klimaların mevsim başı ve sonunda bakımının mutlaka yaptırılması gerekmektedir. Bu şekilde hem cihazınızın ömrü Uzar hem de pahalı arızaların önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca periyodik bakımı geciken klimaların insan sağlığı için de iyi sonuçlara yol açmadığını bilinmelidir. Mersin ve çevresi ev villa daire işyeri ofis ve gibi alanlarda kullanılan ve bakımı yapılmayan bir klimalarda aşağıdaki temel sorunlarla sıkça karşılaşılmaktadır : Klimanızın performansı düşer – Klimanızın enerji sarfiyatı artar Klimanızda hoş olmayan kokular oluşur – Klimanızın kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü azalır – Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz ve partiküller ortamda kalır – Klimanızın drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur – Klimanızın elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur.

 Cam Balkon yapımında, Montaja engel Olan klimaların zarar vermeyen bölgelere taşınması için bizi arayabilirsiniz.

Mersin klima gazı dolumu

Klimaları gaz ile çalışır ve klima kompresör cihazı içinde bulunan gaz tankına gaz bittikten sonra ilave gaz dolumu yapılmazsa  kullandığınız klimamız artık soğutmayacaktır. Klimanızın artık az soğutmaya veya hiç soğutmamaya başlamasının en büyük sebebi gazının tükenmesi veya azalmasıdır. Firmamız klimalarınızın gaz dolum hizmetini Mersin içi evinizde işyerinizde vs. klimanızın bulunduğu yerde 24 saat karşılamaktadır.

Mersin klima tamiri ve onarımı hizmeti

Klimanızda meydana gelen her hangi bir sorunu servis göndermek sureti ile yerinde müdahaleler ile çözmekte gerekli gördüğü takdirde Mersin içi teknik servis birimimize alarak arızayı giderip tekrar montaj uygulamasını yapıyoruz. Uzman kadromuz ve teknik ekip servisiyle tam donanımlı olarak hizmet veriyoruz. Klimalarınızda oluşabilecek tüm arızalara en kısa zamanda müdahale edebilecek şekilde kurulan bu sistem siz müşterilerimize Mersin içi yerinde servis olanağı sağlamaktadır.
Mersin klima teknik servis hizmetleri

Klimanızın markası ne olursa olsun Mersin ve çevresi 24 saat hizmette olan teknik servis ekibimize ulaşabilir montaj bakım keşif tamir onarım gaz dolumu vs her türlü ihtiyaçlarınızda profesyonel teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

724

Kaydet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir