tarsus klima servisi
11 Mayıs 2015 ile erdem metin

Tarsus Klima Servisi

     TARSUS KLİMA ARIZA

Mersin ilimizin Tarsus ilçesine klima arıza servisi sunmaktayız. Firmamız tarafından yapılan her türlü işlem ve değiştirilen parçaya 6(altı)ay servis garantisi vermekteyiz.

  TARSUS KLİMA BAKIM

Mersin ilimizin Tarsus ilçesine klima bakım servisi sunmaktayız. Öncelikle ailenizin sağlığı için LEJYON hastalığına karşı ve klimanızın sorunsuz çalışması daha verimli çalışması ve  daha az elektrik harcaması için en geç  6(altı) ayda bir bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Klimanız iç ve dış ünite olarak antibakteriyel klima ilacı ile ilaçlanır basınçlı su ile yıkanır tüm parçaları kurutulup yerine takılır. Elektrik voltajı ölçülür, gaz basınçları ölçülür, verimli soğutup ısıttığı gözlemlenir ve çalışır durumda teslim edilir.

  TARSUS KLİMA MONTAJ

Mersin ilimizin Tarsus ilçesine klima montajı, Klima  yer değişimi servisi sunmaktayız. Klimanız deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından adresinizden sökülür dilediğiniz adrese montaj kurallarına ve klimanın doğru çalışma prensiplerine uygun biçimde montajı yapılır son kontroller gözden geçirilir ve çalışır vaziyette teslim edilir.